Anime is my lifeUžite si čítanie

1. Boruto a Sarada

Publikované 04.12.2017 v 19:23 v kategórii December 2017, prečítané: 54x

Táto rubrika bude mať jednorázovky na rôzne páry z rôznych filmov a anime ale aj opakované páry. Keď budete chcieť na konkrétny pár poviedku napíšte buď do komentáru alebo do poviedok na prianie. A dopredu upozorňujem poviedky budú Krátke!!!!
Stála som tam ako prikovaná. Stál tam a nechal sa bozkávať od Hiroki. 
Bola som šokovaná, možno sme boli len tímový partneri no už dlhšiu dobu som si uvedomovala, že to čo k nemu cítim nie je len priateľstvo. Myslela som si, že je to vzájomné.Asi nie je. Otočila som sa a utekala som na tréning. Ešte po ceste som nasadila svoji chladnú masku. Dorazila som na miesto a tam už bol Konohamaru-sensei. ,,Dnes nie je tréning choď za Hokagem. Má pre teba misiu.´´ Prikývla som a rozplynula som sa v lístkoch ľaliách. Túto techniku ma naučila mama, ona sa stráca v lístkoch sakury. Zjavila som sa priamo pred stolom Hokagem. Na osobu vedľa mňa som  sa ani nepozrela. No aj tak som vedela, že je to Boruto. Nechcela som sa naňho ani pozrieť. Nechcela som ho vidieť do konca života. Aj keď mi srdce zrýchli vždy v jeho blízkosti. ,,Ide spolu do Mlžnej pre jeden dokument. Vyrazte do hodiny.´´ to bolo všetko čo sme sa dozvedeli. Prikývla som a rozplynula som sa  znovu v lístkoch ľalií.Doma som sa pobalila a pomaly sa pobrala k bráne kde sme sa stretli. Boruto tam dorazil zároveň ako ja. Bezo slova som vyrazila a nemu nezostávalo nič iné ako ma dohnať a udržať moje tempo. Pokúšal sa nadviazať rozhovor no ja som vždy odpovedala iba ,, hmm´´. Nastal už večer a tak sme sa utáborili pri jednej čistinke. ,,Čo ti je?´´ Položil otázku  a ja som sa rozhodla odpovedať. ,,Mam rada jedného chalana. Ale dnes som ho videla z inou a to bolí.´´ jedna slza si našla cestu z môjho oka a tiekla mi po tvári. Boruto mi ju zotrel. ,, To je škoda, že ho máš len rada. Pretože on ťa miluje.´´  Povedal a pobozkal ma. Bola som v šoku no bozk som mu opätovala.Nič ma už nezaujímalo. Iba on.
Po tom bozku mi všetko vysvetlil. To ona sa naňho vrhla a on bol tak šokovaný, že sa nezmohol na nič. Keď sa spamätal ihneď sa od nej odtrhol no už bolo neskoro. Ja som utekala preč. Miesto odpovede som ho pobozkala teraz ja a s úsmevom som sa viac schovala do jeho objatia. Takto mi bolo dobre. A keď ma objal ešte tesnejšie vedela som, že od teraz sa nebudem nikde inde cítiť viac v bezpečí a milovaná ako uňho.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?