Anime is my lifeUžite si čítanie

11. Inoue a Ishida

Publikované 11.12.2017 v 03:15 v kategórii December 2017, prečítané: 46x

Nemôžem tomu uveriť, že sa nám darí náš vzťah utajiť. Už spolu budeme rok a nikto zatiaľ nato neprišiel. Rozhodli sme sa im to povedať tieto Vianoce. Ako každé Vianoce posledné tri roky sme sa celá naša banda zhromaždili v obchode Urahari. Tento raz sme s Inoue prišli ako posledný, držali sme sa za ruky takže nám neprišlo zvláštne, že všetci po našom príchode utíchli a zahľadeli sa na nás. My sme sa iba usmiali a posadili sa na okraj stola vedľa Rukii a Ichiga, ktorý spolu chodili iba dva mesiace. ,,Ako dlho ste spolu?´´ spamätala sa ako prvá Tatsuki a znela celkom nahnevane. Ani sa jej nedivím nepovedali sme jej to aj keď je najlepšia priateľka Inoue. ,, Na Silvestra to bude rok.´´ povedal som pokojne a ucítil ako mi Inoue stiska ruku.V tedy sa to stalo. Tatsuki na nás začala kričať prečo sme jej to nepovedali skorej a ostatní nám začali gratulovať. Po večeri všetci až na nás dvoch vyšli von aby sa pozreli na ohňostroj, ktorý pripravil Urahara a Renji. Inoue sa o mňa oprela a my sme sa na nich iba z úsmevom pozerali.
Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 11.12.2017 v 11:21 Ah, nostalgia na n-tú. Bleach bol kedysi hlavným objektom mojich poviedok, moje začiatky. Boha, ako dávno to už je a ako veľmi mi toto anime napokon znechutili - a vlastne aj mangu. Škoda toho, bol to celkom zaujímavý príbeh, ale len po Aizena.
  Inak, ak mám pravdu povedať, tak Orihime som neznášala. Proste presne ten typ postavy, ktorý mi lezie úplne, ale úplne na nervy. Či už správaním, alebo výzorom. Sú samozrejme aj iné (viď. Shiki -.-) Ishidu som mala o kúsok radšej, ale aj toho mi znechutili - díky, Kubo, díky xD
  Ale padlo mi dobre, trochu si pospomínať... :)


 • anime.infoblog.sk 11.12.2017 v 15:13 Po pravde ani ja som moc orichime nemala rada ale v tom je kúzlo poviedok môžeš zmeniť povahu postavy. A naviac vždy som mala rada tento pár aj keď spolu nikdy nemali nič viac.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?