Anime is my lifeUžite si čítanie

12. Hinamori a Hitsugyay

Publikované 12.12.2017 v 03:15 v kategórii December 2017, prečítané: 56x

Ona bola princezná a ja jej ochranca.Moja povinnost bolo ju ochraňovať. No ja som sa do nej zamiloval.
Preto keď ju mali zasnúbiť navrhol som jej, že môžme utiecť. Že jej nielen pomôžem z útekom ale aj ja utečiem s ňou. Postarám sa o ňu. 
Súhlasila. A na mojej tvári sa objavil šťastný úsmev. 
Ešte v tú noc sme utiekli. 
Boli sme na ceste už dva dni a obydvaja sme vedeli, že po nás idú. Rozhodol som sa jej dať svobodu aj za svoj život.
Už nás skoro mali, no chytil som Hinamori-chime a skočil som aj s ňou z útesu do vody.
Keď sme sa vynorili všimol som si, že sme na území susedného cisarstva, ktoré nemá v láske nášho cisára ale princeznú áno. Tam som ju aj viedol iba on nám mohol pomôcť. 
Nemýlil som sa. Cisár nám daroval dom ďaleko od všetkých. Bola tam úrodná pôda takže som nám pestoval plodiny. Princezná sa zatiaľ učila variť a ku môjmu údivu jej to aj šlo. Vždy keď som bol otočený chrbtom k nej ucítil som jej pohľad.
Boli sme tu už pol rok keď sa to stalo. Jedného horúceho dňa som rúbal drevo na zimu a ucítil som jej malú rúčku na mojom chrbte otočil som sa na ňu a zbadal to čo ona. Objavili nás najatí vrahovia. Schmatol som svoju kataru a schoval som princeznú za seba.
Bol to dlhý boj no nakoniec som ich všetkých zabil.
 Hinamori-chime bola vystrašená. Odvážil som sa jej dotknúť. Keď som sa dotkol jej paže vrhla sa mi do náručia. 
V tú noc som spal s ňou v náručí a už nikdy tomu nebolo inak.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 14.12.2017 v 11:33 No hej, na Hinamori a Toushira sa celkom dobre píšu takéto príbehy. Našťastie FF sú dobré z toho pohľadu, že ak človek chce, tak môže zmeniť povahu postavy (síce nie je to práve podľa pravidiel, ale čo... kašľať sa ne!). Inak bola Hinamori v Bleach extrémne otravná. No a Toushiro... proste malý zmrd (nič v zlom xD)
  Hm, inak to bolo fajn, len... zase ten brutálne rýchly dej xD Mne strašne chýbajú detaily trochu a pomalšie rozvíjanie deja. Ale dobre... budiš xD
  Čo sa týka menších chybičiek - po japonsky je princezná "hime", takže Hinamori-hime. Japonský meč je "katana". Obydvaja sa píše s "i", čiže obidvaja a používa sa "sloboda" nie svoboda (áno, pamätám si, spomínala si tú češtinu, hej... xD). Plus v nadpise menší preklep "Hitsugaya". Oh, hej, pokojne ma virtuálne nakop za moje opravovanie xD
  No, týmto končím svoju otravnú "sekciu" xD


 • anime.infoblog.sk 14.12.2017 v 14:41 Myslím že sa budem opakovať ale ja mám rada tvoje opracovanie. Viem, že je to hime ale som lenivá a nechcelo sa mi to písať


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?