Anime is my lifeUžite si čítanie

16. Kise a OC

Publikované 23.12.2017 v 14:52 v kategórii December 2017, prečítané: 63x

Pozor táto poviedka bude mať pokračovanie neskôr.
Bola to kapitána mladšia sestra a tým sa pre mňa stala nedotknuteľná. Bola pre mňa zakázaná. A to som dúfal, že sa konečne našiel niekto kto ma bude mať úprimne rád takého aký som. A aj mala no nepovedala mi to najdôležitejšie. Že je JEHO sestra. Keby som to vedel nemusel som sa do nej tak veľmi zamilovať a teraz by to tak nebolelo.
To že je jeho sestra som zistil náhodou a potom čo mi to Kasamatsu potvrdil rozišiel som sa s ňou. Musel som. Preto som začal trénovať ešte viac ako do teraz. 
Všetci sa ma pýtali čo sa stalo no ja som to nikomu nepovedal alebo so ich nejako odbil. 
Raz to už Kasamatsu nevydržal a odviedol ma do šatne. Kričal na mňa.Vraj je rád, že tak tvrdo trénujem no preháňam to.Chcel vedieť prečo a ja som mu to povedal. Najprv na mňa pozeral ako by ma nepoznal a potom povedal to čo ma vôbec neprekvapilo. ,,Spravil si dobre.´´ Prikývol som a odišiel znovu trénovať. Všetok môj smútok a moja bolesť bola vkladaná do tréningov a moja zlosť zasa do zápasov. 
Vďaka tomu čo som urobil ma kapitán uznával a ja som sa nenávidel. 

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 23.12.2017 v 19:12 No, na takú podobnú tému som písala aj ja, akurát som to nikdy neuverejnila. Neviem prečo, proste mi to nepripadá dobré xD Druhá vec, v mojom výplode Kise nebol takto kruto týraný xD
  Chudák, normálne im je ho teraz ľúto. Takto nepekne si s ním vybabrala...


 • anime.infoblog.sk 23.12.2017 v 22:03 Ja som v tom nevine. Moja myseľ si to vymyslela a jasom bola nútená to napísať. :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?