Anime is my lifeUžite si čítanie

18. Kise a OC 2

Publikované 24.12.2017 v 21:43 v kategórii December 2017, prečítané: 70x

Už je rok čo som s ňou hovoril naposledy. A už sú to štyri mesiace čo Kasamatsu vyštudoval Kaijo a odišiel na vysokú školu. Predtým ako odišiel so mnou viedol rozhovor na tému jeho sestra. Povedal mi, že mu nebude prekážať ak by som začal chodiť s jeho sestrou. No ja som nezobral odvahu na ňu prehovoriť. Bál som sa. Ona je iná ako tie dievčatá čo ma obdivujú, kvôli basketbalu a modelovaniu. Jej je jedno, že som basketbalista a model. A práve preto som sa zamiloval do nej.
Práve som bol v mojom byte a dovaril som si večeru keď niekto zazvonil. Odetí iba do značkových teplákov som sa pobral otvoriť. Otvoril som dvere a bol som prekvapený. Bola tam ona. Uhol som aby mohla vojsť. Odviedol som ju do obývačky a spýtal som sa jej či si dá čaj. Nervózne prikývla. Nemusel som sa pýtať aký. Vedel som to. Čierny bez cukru. Ja som si spravil matový a oba čaje som priniesol k nej. Posadil som sa vedľa nej a čakal som čo povie. ,,Brat mi povedal, že so mnou chceš hovoriť tak som tady.´´  zostal som zarazene sedieť. A pochopil som prečo bol dnes Kasamatsu v škole a prečo sa ma pýtal či som s ňou už hovoril. ,,Ja áno chcel som no keď tu teraz sedíš neviem ako začať. ´´pomaly som hovoril a premýšľal čo povedať ďalej. Rozhodol som sa pre pravdu.
Povedal som jej ako som sa do nej zamiloval a ako ma zlomilo to že je kapitánova sestra. Ako som vedel, že by bol proti čo aj bol a vedel som ako ona má rada svojho brata a preto som sa s ňou rozišiel. Nechcel som aby si vyberala medzi mnou a ním. A ako som nenašiel odvahu k nej prísť keď mi dal na konci roka požehnanie chodiť s ňou. Ako som si myslel, že my nielen neodpustí, ale že ma už nemiluje. A práve preto som toľko trénoval basketbal. 
Počas toho ako som hovoril pozeral som na môj čaj. Pozrel som sa na ňu iba keď som hovoril o tom, že ma už nemiluje. Keď som skončil jediné čo povedala bolo, že som idiot a pobozkala ma.
Neskôr keď sme ležali v mojej posteli požiadala ma aby som jej venoval všetky koše, ktoré od teraz dám. S úsmevom som súhlasil.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 25.12.2017 v 15:59 Už mi ho ľúto nie je xD Aj keď by som teda skôr čakala, že pôjde proti zákazom a príkazom Kasamatsua xD No, nič, už mu je fajn, ako tak vidím xD
  Menšie upozornenie, čiarky sú často dosť dôležité (nie, že by som ich ja vedela správne používať, no je dobré dať si na ne pozor) a nehovorí sa "tady", ale "tu", prípadne "sem" závisí ale od vety.


 • anime.infoblog.sk 25.12.2017 v 18:15 Pôvodne som chcela aby bol rebel no nejako mi to nesedelo tak som to spravila takto. Čo sa týka čiarok tak priznávam som celkom mimo


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?