Anime is my lifeUžite si čítanie

2. Terami a Shikamaru

Publikované 04.12.2017 v 20:01 v kategórii December 2017, prečítané: 38x

Prišiel som neskoro. Bojovala s neznámym ninjom a ten ju práve poranil. Naštval som sa a skôr ako si to jeden z nich uvedomil skočil som medzi nich a neznámeho ninju som zabil. Priblížil som sa k nej a dotkol sa jej zranenej nohy. ,,Si ešte niekde zranená?´´ bál som sa o ňu. Našťastie potriasla hlavou, že nie. ,,Nie som v poriadku´´ odmlčala sa a potom dodala ,, vďaka tebe.´´ Usmial som sa na ňu a naznačil som jej nech mi vlezie na chrbát. Bol už večer no ja som ju nie som pomaly do Konohy aby sa jej pozreli na tú nohu.Nenechám ju odísť dokiaľ nebudem mať istotu, že je v poriadku.
  
Nasadil som svoju otrávenú tvár a zrýchlil som.Mohla byť otrávená.Do Konohy som dorazil v rekordnom čase a ešte viac som sa rozbehom smerom k nemocnici. Sakuru som stretol na chodbe a ihneď som jej predal Terami. Zatiaľ čo ju Sakura ošetrovala ja som stál za dvermi a neustále som sa ošíval. Po chvíľke odtiaľ vyšli obi dve. Sakura hovorila niečo o tom že sa nemá ešte namáhať no ja som ju nepočúval. Všetko čo som bol schopný vnímať bola iba Terami. Aj cez jej protesty som je vzal do náručia a odniesol som ju ku mne domov. Položil ju do postele a nakázal som jej odpočívať. Prikývla a natiahla svoju ruku ku mne. Z úsmevom som ju chytil za jej ruku a ľahol so si k nej. Pritúlila sa mi do náručia a pomaly sa podávala spánku.Ja som ju ešte pobozkal do vlasov a aj s pocitom, že je konečne pri mne som sa aj ja pobral do ríše snov. 
Terami
Pobozkal ma do vlasov a ja som vedela, že si konečne oddýchol. Nemusel mi hovoriť že ma má rád, že ma miluje. Mne stačia jeho činy. Pred tým ako som zaspala som si pomyslela aké mam šťastie, že ja som tá žena, ktorá si získala srdce tohto večne otráveného génia. 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?