Anime is my lifeUžite si čítanie

20. Neji a Tenten = Koniec

Publikované 31.12.2017 v 22:00 v kategórii December 2017, prečítané: 76x

Posledný deň tohto roku a toto je posledný diel tejto rubriky.
Je Silvester a ja stojím na hlavách Hokage. Asi sa pýtate čo tu robím. Čakám tu na svojho tajného ctiteľa. Čakám aj s vedomím, že ho odmietnem pretože ja už niekoho milujem. A nie je to nikto iní ako môj tímový kolega Neji Hyuga. ,,Takže si prišla´´ ozval sa hlas za mnou. Prikývla som no neotrhla som pohľad z dediny. Nevedela som ako mu povedať, že moje srdce si už zabral ten chladný génius z klanu Hyuga. Skôr ako som sa zmohla čo i len na slovo neznámi ma objal zo zadu a položil si svoju hlavu na moje plece. ,,Neviem prečo ale od nášho vianočného bozku pod imelom na teba neustále myslím až špatne spávam.´´ Vianočného bozku? Na vianoce som však dostala bozk pod imelom od Nejiho. ,,N-neji?´´ pomaly sa otočím a za mnou naozaj stál Neji. Hľadel na mňa s úsmevom a pomaly sa svojimi perami približoval k mojim. Predtým ako spojil naše pery sa mi pozrel do očí. Keď v nich uvidel súhlas zatvoril ti svoje a konečne spojil naše pery. 
Ako ich spojil nad našimi hlavami sa rozžiaril ohňostroj a stým začal Nový rok a mňa nový začiatok po boku Nejiho

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 04.01.2018 v 11:08 "Stojím na hlavách Hokage" a ja teraz už ležím na zemi pod stolom xD Prepáč za blbú pripomienku, no strašne ma to rozosmialo :D Ako ja viem, i ja som sledovala Naruta, takže viem o čo sa jedná, ale i tak... proste to bolo také, že to na mňa vyskočilo z toho textu :D
  Mno, inak v celku zlaté, zo začiatku som týmto dvom aj celkom fandila, ale napokon som Naruta sledovať prestala, tak vôbec neviem ako skončili xD
  Malé dotazy, za ktoré by som si zaslúžila kopanec do zadku, ja viem :P - používa sa u nás "zle, nedobre" nie "špatne" (hej, spomínam si, nárečie, no po slovensky je to takto...) A znova preskok v čase, štyri vety - tam sa mi zdá, že je aj menšie harakiri... možno iný výber slov, lebo tam sa dvakrát za sebou opakuje slovné spojenie "spojil naše pery", jednoduché pobozkal by sa asi na miesto jedného viac hodilo, aby sa to neopakovalo. A malý preklep, predpokladám, v poslednej vete "stým", stačí tam "tým". Ale akurát pozerám, že je tam dvakrát spojka "a", tak možno by bolo lepšie "... čím sa začal nový rok a pre mňa nový začiatok..."
  Asi toľko a predpokladám, že ti už asi poriadne leziem na nervy xD
  No, nič... v každom prípade trochu oneskorene, ale prajem všetko dobré do nového roka :)


 • anime.infoblog.sk 04.01.2018 v 16:46 Aj tebe Noe. Po pravde keď som to po sebe čítala taktiež som sa na tej vete smiala. S nimi to skončilo zle pretože Neji umrel vo válke. A keď budem mať čas tak to aj opravím no teraz píšem Stratená v čase a zaberá to všetok môj čas.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?