Anime is my lifeUžite si čítanie

3. Draco a Hermiona

Publikované 04.12.2017 v 20:19 v kategórii December 2017, prečítané: 60x

Túto poviedku špeciálne venujem Noe-chan. Dúfam, že sa ti bude páčiť.
Už je to päť rokou od skončení váľky a ako vždy sa usporiadal ples na oslavu. Tento rok bol ako aj predtým pozvaný ON. Minulé plesy nedorazil no tento sa stal výnimkou, pretože hneď ako som vošla do sály som ho uvidela. Oblek na mieru, strapaté blond vlasy a oči farby striebra sa pozerali na mňa s takou láskou a nehou, že som si bola istá, že to čo mi povedal pred začiatkom váľky bola lož. Stále ma miloval. A to ma robilo šťastnou. Miloval ma aj napriek tomu aký sme boli rozdielny.  On čistokrvný, Ja muklorodená. On slizolín, Ja chrabromil. On smrtijed, Ja najlepšia kamarátka chlapca čo prežil a jediná ženská členka zlatého tria. Ako som išla sálou všetky oči boli na mne. Zrazu sa zjavil on a zatarasil i cestu. Požiadal ma o tanec.Prijala som a on mi pobozkal ruku.
  
Začali sme tančiť a všetky oči v sále nás sledovali a ľudia si začali šepkať. To čo hovorili neviem.Ja som totiž bola stratená v jeho očiach. A tak to bolo aj o Rok neskôr, keď som mu hovorila svoje áno a nevedela som, že pod srdcom nosím nášho syna.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Noe 05.12.2017 v 18:39 Haha, no to si naozaj nemusela rovno venovať mne xD Ale poteší.
  Je to taký kratučký "fluff" by som povedala :D Snáď sa niekedy dočkám aj niečoho trochu dlhšieho :)


 • anime.infoblog.sk 05.12.2017 v 18:43 Musím sa priznať, že som plánovala spraviť túto poviedku dlhší, no povedala som si, že už bych mala končiť a toto stačí


 • Noe 05.12.2017 v 19:02 No, ja vždy tvrdím, že treba vedieť odhadnúť na koľko to má byť detailné, no popravde, pri tomto by som naozaj uvítala viac detailov. Popisov myšlienok, prostredia, pocitov, ostatných ľudí, prípadne minulosti trochu.
  Hm, ak mám pravdu povedať, tak moje prvé poviedky boli asi na pol stranu vo Worde, no teraz... mno, čo ti poviem, rada sa rozpisujem xD


 • anime.infoblog.sk 05.12.2017 v 20:08 Snáď sa rozpisem aj ja


 • Noe 05.12.2017 v 20:12 S trochou cviku to pôjde...


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?