Anime is my lifeUžite si čítanie

8. Ayana a Kazuma

Publikované 08.12.2017 v 20:20 v kategórii December 2017, prečítané: 44x

A je to tu zase. Znova sa Kazuma pobil so strýčkom Genma. Už je to rok čo sa vrátil no oni sa neustále hádajú a bijú. A preto som musela znovu Kazumu ošetrovať. No musela, chcela som. Aj napriek tomu ako ma štval mala som ho viac ako rada. ,,Bolí ťa to?´´ musela som sa opýtať. On iba pokrútil hlavou.Pousmiala som sa a pokračovala som v jeho ošetrení.
Po chvíľke sa otočil čelom ku mne. Zahľadel sa mi do očí a prehovoril. ,,Prečo to robíš?´´ ,,Neviem čo myslíš.´´ už som nevydržala pozerať sa do jeho očí. ,,Neustále sa o mňa staráš a nemysli si že neviem o tom ako sa na mňa občas pozeráš.´´ Na krátky moment som sa mu pozrela do očí no rýchlo som sa zasa pozrela na bok. ,,Neviem o čom hovoríš.´´ než som stihla niečo urobiť už ma bozkával. Najprv som sa chcela brániť no vedela som, že by som klamala iba sama seba. On vedel čo som cítila tak som sa ponorila do toho bozku.

Po chvíli sa odtiahol a znovu si mi ľahol do klina. Usmieval sa na mňa láskyplne a ja som mu úsmev oplatila. Začala som ho hladiť po tvári. Privrel svoje oči farby mliečnej čokolády a za nedlho zaspal. Ja som ho z úsmevom pozorovala a pomocou svojho ohňa som ho dostala do postele. Prezliekla som sa do pyžama a ľahla som si vedľa neho. Zo spánku ma objal a ja som zaspávala s obavami čo nám prinesie budúcnosť. 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?