Anime is my lifeProsím váš názor

9. Hermiona a Severus

Publikované 09.12.2017 v 03:15 v kategórii December 2017, prečítané: 11x

Nečakala som to no stalo sa. Určite sa pýtate o čom to hovorím. Hovorím o tom, že na oslave výhry nad Voldemortom som sa opila a ráno som sa zobudila nahá vedľa Severusa Snapa. Nevedela som čo robiť tak som utiekla. No teraz stojím pred dvermi jeho kabinetu a odhodlávam sa zaklopať a povedať mu to. Nakoniec však zaklopem a po vyzvaní vojdem. Tvári sa prekvapene no rýchlo znovu obnovy svoju masku chladu.No ja vidím, že ma rád vidí. Čaká na to čo poviem. ,,Som tehotná,´´ postaví sa tak rýchlo, že to ani nezaregistrujem a než sa spamätám už je pri mne a zdvíha ma zo zeme. Som šokovaná. Severes Snape sa toči so mnou dokola a usmieva sa. Rýchlo sa spamätám a svoje ruky obmotám okolo jeho krku a svoje čelo si priložím na to jeho. Pobozká ma a ja si ani neuvedomím kedy a bozk mu opätujem. Nakoniec ma postaví na zem no zo svojho objatia ma nepúšťa. Neprehovorím a čakám čo povie on. A on spraví niečo čo som si nepredstavovala, požiadal ma o ruku. Zo začiatku som povedala áno iba kvôli dieťaťu  no nakoniec som sa zamilovala. Takže keď sa narodil náš syn, ktorý dostal meno Lukas bola to obojstranná láska.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Noe 09.12.2017 v 21:25 Áno, z tohto som šokovaná aj ja. Ja naozaj zbožňujem Snapa (a aj herca, aj keď teda už medzi nami nie je), no neviem si ho predstaviť, aby takto reagoval. To ale samozrejme neznamená, že je to zlé, len konštatujem, že mi to k jeho charakteru nejde. V každom prípade, toto je prvý príbeh - aj keď krátky!!! -, ktorý na tento pár čítam.
  A teraz malé dotazy - "A on spraví niečo čo som si nepredstavovala, požiadal ma o ruku." v tejto vete si preskočila na minulý čas, podľa mňa by tam skôr šmakovalo "požiada", nie "požiadal". Inak celé je to v prítomnom čase, až na posledné dve vety, ktoré by som teda v tomto prípade oddelila a dala na nový riadok, ako nový odsek.
  A ďalšia maličkosť, toto nám kedysi dávno povedala naša učiteľka slovenčiny a odvtedy mi to utkvelo v pamäti, pretože, budem úprimná, je to dôležité a človeku to ušetrí aj čas uvažovaním nad tým, či sa píše "y" alebo "i" a samozrejme zabráni to chybám - takže v slovesách sa píše vždy "i" na konci (čiže "obnoví svoju masku").
  Nuž a zase som sa dostala k opravovaniu - mala by som si dať pohov, ja viem, prepáč xD


 • anime.infoblog.sk 10.12.2017 v 11:44 Ja som iba rada, že ma opravuješ. Musím sa priznať, že čítam knižky po česky takže mne sa to i/y fakt špatne rozlišuje.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?