Anime is my lifeUžite si čítanie

Mier či válka ?!?

Publikované 30.10.2017 v 19:08 v kategórii K narodeninám, prečítané: 66x

Nie som básnik čo píše básne, ani maliar čo maľuje krásne. Som len človek, ktorý má Ťa rád a chce Ti šťastie zaželať. Aničko ešte raz všetko najlepšie k narodeninám. Už ti je 17. a ja ti pridávam sľúbenú poviedku ku ktorej si si nakreslila postavy.
,,Pôjdeš do Suny a budeš vyjednávať mier.´´ otrávene som si povzdychol a pomaly prikývol.Nechcel som tam ísť no musel som. Ešte raz som prikývol, otočil som sa a pomaly som sa pobral domov. Tam som si zbalil veci a ešte pomalšie som sa vydal von z dediny. Po ceste ma všetci zdravili.  
Och ja som sa zabudol predstaviť moje meno je Haruko (jarné dieťa) mam 20 rokov a som jediný dedič klanu Shi no hana (Smrtiaca kvetina) vlastne som jediný žijúci člen tohto klanu. Všetci až na mňa umreli v 3 veľkej válke ninju. Bola to posledná válka, ktorej sa naša vesnica zúčastnila.Pýtate sa ako sa volá? Je to vesnica skrytá v prírode. Všetci, ktorý tu žijú sú ochrancovia prírody či dokonca potomkovia samotnej prírody. No spíš už iba potomok prírody. Chápete to správne klan Shi no hana sú potomkovia a zároveň dediči samotnej bohyni prírody.Moja povaha je pre každého záhada pretože som aj milí ale aj nepríjemný. Som schopný pomôcť a som ochotný ochrániť ľudí vo vesnici. Som väčšinou mírulimovný , no keď ma niekto naštve som nebezpečný nepriateľ či dobrý a verný priateľ.  A také mam svoje Kekkai Genkhai, ktoré vie byť veľmi nebezpečné:

A preto som vážený a obľúbený člen v našej vesnici ale ja o to nestojím jediné čo chcem je žena , ktorá mňa bude úprimne ľúbiť. Milujem keď mám voľno a môžem kresliť prírodu. Milujem prírodu a preto sa mi nechce do Suny tam je iba piesok. Tam nie je moja milovaná príroda. No nemám na vybranú. Je na mne či bude nová válka či potrvá mier. Ninjové pri 4 veľkej válke ninju zničili neuveriteľný veľký kus prírody. A ja mam ísť ako vyslanec do Suny a stretnúť sa tam z vyslancami zo Suny a Konohy. 
Po troch dňoch cesty som sa dostal k bráne Suny.
Vyskočil som až hore pomocou vetra a mal som celú Sunu ako na dlani. V tom ku mne priskočili stráže a mierili na mňa svoje zbrane. Skôr ako prehovorili som sa predstavil. ,,Som Haruko Shi no hana a som veľvyslanec vesnice skrytej v prírode.´´ Hneď ako som sa predstavil sklonili zbrane , poklonili sa mi z ospravedlním a jeden mi naznačil aby som ho nasledoval.Bez slova som tak učinil a nasledoval som ho cez ulice jeho vesnice až ku dverám jeho Kage. Zaklopal a po vyzvaní vošiel mnou nasledovaní. ,,Gaara-sama priviedol som veľvyslanca.´´ Poklonil sa a vyparil sa. Mňa tu nechal jeho Kazegakem, ktorý ma prekvapil. Muž spíš chlapec niečo mladší odo mňa sedel v kage odeve a podpisoval nejaké dokumenty.
   
Hneď ako ma zbadal prestal písať a vyzval ma aby som s posadil oproti nemu. Učinil som tak a predstavil som sa. ,, Som Haruko Shi no hana veľvyslanec a budúci vodca vesnice skrytej v prírode.´´Aj keď som ten titul nenávidel vedel som, že ho musím použiť . Aby si uvedomil že keď ja poviem, že bude mier bude mier a nie on či Hogake z Listovej. Asi som ho prekvapil pretože mi pripadal ako by sa sekol no rýchlo sa spamätal. ,, Som Gaara no Sabaku a som Kage tejto vesnice. Chvíľku tu počkaj prídu sem veľvyslanci a tvoja ochrana počas tvojho pobytu tu vo vesnici.´´ Bol som prekvapený , že budem mať ochranku a začal som pociťovať hnev. ,,Je to nutné?´´ Musel som sa ozvať! ,,Ochranka?´´ opýtal sa ma akoby nechápal načo sa pýtam. ´´Samozrejme, že ochranka viem sa o seba postarať sám.´´ ,,Áno je to nutné pretože aj, keď je mier medzi ostatnými vesnicami, niektorí jedinci chcú válku.´´ Odvetil stále pokojne. Takto podceňovať moje schopnosti. No vrchol opovážlivosti. Našťastie  od hádky na toto téma ho zachránilo zaklopanie na dvere.Na jeho vyzvaní otvorilo dvere dievča a chlapec no to dievča ma zaujalo pretože mala modré vlasy a červené oči.
Dievča sa uklonilo a obrátilo sa na mňa. ,, Som Akemi (svetlá a krásna) tvoja ochrankyňa. ´´usmiala sa na mňa a postavila sa bližšie ku mne . Prevrátil som oči ku nebesiam a obrátil sa na chlapca, ktorý bol asi tak isto starý ako ja. Ten tak zaujímavý nebol mal obyčajné vlasy aj oči. No v tých očiach mal zvláštnu ikru. ,,Som Reizo (chladný) a som veľvyslanec Suny.´´ predstavil sa.Nemal som z neho dobrý pocit aj napriek tomu, že sa na mňa usmieval.
  
´´Som Haruko Shi no hana veľvyslanec a budúci vodca vesnice skrytej v prírode.´´ ako som to hovoril pozeral som sa mu priamo do oči a neuhýbal som nimi. Keď som to povedal zvláštne sa mu zalesklo v očiach. Nepríjemný pocit sa ešte zväčšil.Viac sme si nestihli povedať pretože sa bez klopania otvorili dvere a do miestnosti vošiel chlapec.  
Keď uvidel, že tu sme všetci zasekol sa. Spamätal sa a po pod nos si zamrmlal ,,Idem neskoro to je ale otrava.´´. Neubránil som sa malému úsmevu.Poznal som ho. Shikamaru Nara. Bohyňa prírody ho mala rada. A ja som ho vďaka nej poznal. Pocítil som na sebe prekvapený pohľad mojej ´´ochrankyne´´ opätoval som jej ho no zatiaľ čo ten jej bol prekvapený môj bol pobavený. Tiež som sa hneď obrátil k Shihamarovi a videl som že ma poznal. Klan Nara pozná dobre ten môj. Pohľad do mojich očí ho utvrdil že som to ja. Postavil som sa a čakal čo urobí. Teraz sa všetky pohľady v miestnosti striedali zo mňa  naňho a naopak. Ukázal svoj úsmev a objal ma ako brata. ,, Haruko teba som nečakal. Nenapíšeš , neprídeš. Ako sa máš.´´vychrlil na mňa otázky a ja som sa iba zasmial a objal ho. ,, Nuž žiju a to je podstatné nie.´´ odvetil som a konečne sme sa pustili z objatia. Zasmial sa a pokýval hlavou. Všetci boli prekvapený no Kage nás poslal preč so slovami aby som sa ubytoval a pozrel si vesnicu.

Akemi
Ráno som sa zobudila na to že mi niekto klope na dvere. Otvorila som dvere a bol tam Kankura brat nášho Kazageho. ,,Máš sa hlásiť u Gaari má pre teba misiu. Ako to dopovedal tak zmizol. Obliekla som sa a vydala som sa do kancelárie Kazageho. Zaklopala som a na vyzvanie som vošla. ,,Volali ste ma Gaara-sama?´´ zdvihol pohľad od papierov a pokynul mi aby som sa posadila. Keď som si sadala všimla som si, že tu sedí Reizo. Mala som ho rada ako brata škoda, že on to tak necítil. Viem, že ma miluje dokonca mi to už aj povedal.obrátila som svoj zrak na Gaaru-sama. ,,Áno volal. Akemi ty budeš ochrankyňa veľvyslanca vesnice skryté v prírode.´´Ako to povedal bola som šokovaná počula som o tej vesnici. Boli a aj určite sú to mocný ninjové. No hneď ako som sa spamätala bola som šokovaná znovu. ,, A ty Kaizo budeš veľvyslanec po dobu jeho pobytu.´´ On, že má byť veľvyslanec? On to maximálne všetko pokazí. To som si myslela ale nepovedala to.,,Príde za dva dni chcem aby ste boli pripravený a nespravili vesnici hanbu či dokonca rozpútali válku. Je to jasné?!?´´ ,,Áno pane.´´ povedali sme na raz a opustili sme jeho kanceláriu. Reizo chcel niečo povedať no ja som sa otočila a odišla domov.
Po dvoch dňoch 
Ráno keď som nakupovala zbadalo som na skale nejakú postavu s dvomi strážami.Následne sa obi dvaja poklonili a jeden z nich viedol toho cudzinca  smerom do centra mesta keď prechádzali okolo mňa všimla som si zvláštnej čelenky, ktorú mal.Bol to on.Určite. Veľvyslanec z vesnice ukrytej v prírode. Rýchlo som doma odložila nákup a utekala som do kancelárie Kage. Pred kanceláriou som sa stretla aj z Reizom. Rýchlo som zaklopala a na vyzvaní som vošla aj z Reizom za chrbtom. Uklonila som sa Kazagemu a obrátila som sa na toho mladého muža z inej vesnice. Bol nádherný.Mal strieborné vlasy a fialovo-modré oči. 
,, Som Akemi tvoja ochrankyňa. ´´ usmiala som sa na neho a podišla som bližšie k nemu. Uvidela som ako prevrátil oči a ja som dúfala že nebude nijak namyslený.  Predstavil sa mu aj Reizo a teraz bol na rade on.´´Som Haruko Shi no hana veľvyslanec a budúci vodca vesnice skrytej v prírode.´´ Páni to som nečakala.Myslím že keď bude namyslený bude mať dôvod. Už som počula o jeho klane je najmocnejší na svete. Ani Uchiha na nich nemajú. Oni sú potomkovia prírody. Ale prišlo mi zvláštne že keď to hovoril pozeral sa Reizovi priamo do očí a neuhýbal nimi. Otvorili sa dvere a do vnútra vošiel Shikamaru. Poznala som ho bol to priateľ Terami a zároveň stratég z listovej. To čo ma prekvapilo bolo že sa Haruko-sama pousmiala. Pozrel sa mi na okamih pobavene do očí a potom znovu venoval pohľad Shikamarovi. Postavil sa a ja som spravila krok zaň ho a sledovala som raz jeho a raz Shikamara. To čo nasledovalo ma prekvapilo ešte viac. Objali sa a Shikamaru naňho vychrlil otázky načo sa Haruko-sama rozosmial.Potom niečo odvetil no ja som nepočula čo, pretože som bola očarená jeho smiechom, ktorý mi znel ako to najkrajší zvuk ktorý som počula. Na to nám Gaara-sama pokynul že by sa hosť mal ubytovať a popozerať si vesnicu. Bezo slova sme tak vykonali. Nakoniec som ho doviedla do hotela a on mi pokynul aby som vošla do jeho izby. Čakala som čo sa stane. ,, Vybaľovať si teraz nebudem chcem aby si mi ukázala nejaké miesto tady vo vesnici kde roste príroda.´´ povedal no ani sa na mňa nepozrel čo mi príde zvláštne.Vzala som ho do skleníku.Boli sme tam až do západu slnka.Tak prebeholi dva týždeň. Ukazovala som mu Sunu a pomaly sme sa zbližovali. A ja som sa doňho zamilovala.A vypadá to že aj on do mňa pretože pri našom poslednom západe slnka ma pobozkal.A tú noc som strávila s ním.Ráno sme sa zobudili naraz a on mi povedal že chce aby som odišla s ním.Súhlasila som. Ešte v ten deň išiel za Gaaru-sama a povedal mu že jeho podmienka za mier som ja. Gaara-sama bol prekvapení no súhlasil pod podmienkou že aj ja budem súhlasiť. Súhlasila som bez zaváhania. Gaara-sama to išiel oznámiť rade a veľvyslancom zatiaľ čo ja som si išla zbaliť pár vecí na cestu.Pred branou Suny na nás čakal dav aby sa rozlúčil ako so mnou tak aj s Harukem ktorého si obľúbili za ten čas. Bola som šťastná.Budem žiť po boku muža ktorého milujem a on miluje mňa.

                                                                                         Konec

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?