Anime is my lifeProsím váš názor

Nečakaná láska 1/2

Publikované 13.06.2018 v 12:22 v kategórii K narodeninám, prečítané: 8x

Linduško ešte raz všetko najlepšie k 17 narodeninám. Sorry za to že je to tak neskoro ja to zabudla publikovať.
Pred rokom som bol chlapec čo neskutočne ubližoval dievčaťu, ktoré vedelo aký je a aj tak ho malo rado. Bol som chlapec, ktorý jej ubližoval pre to že sa v budúcnosti mali stať manželia a on to nechcel. A bol som chlapec, ktorý bol neuveriteľný hlupák a pokrytec. Myslel som si, že to najlepšie dievča je naša spolužiačka, ktorá vo skutočnosti nechcela mňa ale peniaze mojej rodiny. 
A práve, kvôli nej som si nevšímal ju. To dievča, ktoré som poznal od plienky. To dievča čo bola po mojom boku v dobrom aj v zlom. To dievča, ktoré ma milovalo aj napriek tomu aký som.
A teraz sedím pri jej posteli v nemocnici každý deň už celý rok a modlím sa aby sa prebrala a ja aby som ju mohol prosiť od odpustenie.
Pretože kvôli mojej slepote jej bolo ublížené. Kiežby som skorej uvidel pravdu a nedovolil aby jej Sarah urobila to čo urobila.
Z mojich myšlienok ma vyrušil nepravidelný zvuk prístroja, ktorý ukazoval tlkot jej srdca. Zahľadel som sa na jej tvár a zahľadel som sa po dlhom roku do jej očí. Po roku som znovu s patril oči farby nočnej oblohy.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?