Anime is my lifeProsím váš názor

Nová nadej

Publikované 15.06.2017 v 22:57 v kategórii K narodeninám, prečítané: 81x

Túto poviedku chcem venovať svojej kamarátke Anike k jej dnešným narodeninám prajem jej všetko najlepšie hodne zdravíčka, lásky a pokoja. Mam ťa moc rada dúfam že sa ti poviedka bude páčiť
 Tenten kráčala lesom až sa zastavila na čistinke.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čistinkaSadla si do altánku , ktorý tam bol a pozerala sa do potoka. Cítila sa unavená práve jej skončil  tréning a ona zasa počula ako jej tímový partneri rozprávali, že je neschopná. Už ju to nebavilo kvôli rodinnej tradícii nemohla ukázať svoju pravú silu a tak bojovala iba zo zbraňami aj keď v tom bola skvelá podľa všetkých až na Nejiho a Leeho. Bolelo ju to práve preto  ,že Nejiho milovala a Leeho brala ako brata ale už sa rozhodla dnešok bol posledný jej starého života. O dodneška sa zmení bude chladná ako Neji a pritom bude používať svoju sila tak že si to ani neuvedomia. Gai-sensei vie z akého klanu pochádzam tam s tím nebude problém a tých dvoch budem ignorovať.Postavila som sa a rozišla som sa po cestičke ktorá tam bola išla som cez stromy a došla až k vodopádu z jazierkom.
Súvisiaci obrázok    Aj z oblečením sa ponorila so vody a cítila ako jej voda dodáva silu. Jej čakra sa zväčšovala a ona to cítila. Cítila ako jej sila narastá a vedela že keď bude potrebovať voda jej vždy pomôže a nie iba voda ale aj zemne, vzduch, oheň a aj samotná príroda.Pretože ona je dedička Shizen klanu (Shizen-príroda) a zároveň aj posledný člen tohto klanu.Keď sa zotmelo usúdila že je načase na vrátiť domov a pripraviť sa na zajtrajší ranný tréning. 
Pohľad Nejiho
Ráno som vstal ako obvykle zo slnkom. Naraňajkoval som sa
 Súvisiaci obrázoka pobral som sa na tréning. Keď som prišiel prekvapivo tam úž bola Tenten. Zdala sa mi akási iná, chladná. Keď som prišiel venovala mi iba chladný pohľad a ďalej sa venovala oblohe nad nami.Za pár okamihov prišli aj Lee s Gai-sensei. Pozdravili sme sa a začali trénovať ja ako vždy som trénoval z Tenten a Lee s Gai-sensei. Prekvapilo ma že som ani nestihol postaviť do svojho Hyuga postoju a už zaútočila.Prekvapilo ma to tak že som sa nestihol vyhnúť a schytal som plnú dávku jej zbraní. Zranila mi obi dve ruky a aj nohy nebol som schopní sa postaviť a ona sa iba zasmiala povedala že som slabý a odišla. Lee s Gai-sensei prestali bojovať a pomohli mi sa posadiť. Ja aj Lee sme sa zmätene pozerali za Tenten. ,,Si v poriadku Neji?´´ Gai-sensei sa strachoval.
,,Hai hai .´´ odpovedal som a nechal som sa podoprieť Leem. Pomohol mi do nemocnice kde ma uzdravila Sakura. Keď sme jej povedali kto ma tak doriadil iba sa zasmiala a povedala že mi to patrí. Nechápal sem to a opýtal sa jej ako to myslí. ,,Zaslúžil si si to pretože si sa k nej choval ako k menej cennej a teraz ti iba dokázala že si sa mýlil,´´ Znova sa zasmiala a odišla. Ešte chvíľu som tam sedel a zaspomínal som na všetko čo sme zažili spolu. Uvedomil som si že Sakura mala pravdu choval som sa strašne. Našiel som ju vďaka jej čakre a premiestnil som sa k nej, keď som to urobil onemel som úžasom.Bolo tu nádherne čistinka z altánkom a v ďaka Byakuganu videl že neďaleko je aj vodopád aj  jazierkom. Tenten sedela v altánku a ako som si všimol spala. Prišiel som k nej a vzal ju do náručia. Posadil som sa ak aby som mal výhľad na potok a bol opretý. Stále som ju mal v náručí a keď som si pohodlne sadol začal som ju hladiť po vlasoch a tvári. Rozpustil som jej vlasy a prekvapilo ma ako ich má dlhé. Keď sa začalo stmievať začala sa prebúdzať.
Pohľad Tenten
Potom čo som porazila a vysmiala som sa Nejimu odišla som ako včera na čistinku a ľahla som si. Za chvíľku som zaspala od vyčerpanie. Keď som sa začala prebúdzať už sa stmievalo. Ihneď som si uvedomila že je niečo špatne. Bolo mi teplo i keď boli večere už studené a mala som rozpustené vlasy hneď na to som si uvedomila že ma niekto drží v náručí. Keď som sa pozrela na toho kto ma držal uvidela som Nejiho ako sa na mňa USMIEVA a hladí ma po vlasoch. Iba som na neho hľadela v nemom úžase. Keď som sa spamätala Rýchlo som sa postavila a chcela som naňho začať kričať no on ma umlčal bozkom.
Najprv som sa bránila no po chvíli som mu bozk začala opätovať. Zašiel mi jednou rukou do vlasov a druhou si ma za pás pritiahol viac na seba. Odtiahli sme sa až keď sme potrebovali vzduch. ,,Prečo si to urobil?´´ spýtala som sa ho pozerala som s do jeho očí ktoré už viac neboli chladné. ,, Pretože ťa milujem viem že mi to trvalo dlho než som si to uvedomil   a teraz dúfa že nie neskoro.´´ ,,A čo keď je?´´ ,,Tak budem o teba bojovať.´´ ,,Bojovať nebudeš musieť no budeš sa musieť snažiť abych ti odpustila všetko čo si mi kedy povedal.,, povedala som posledné slová toho večeru pobozkala som ho teraz ja. Keď sme ešte ten večer pozerali na hviezdy a ja som ležala v jeho objatý cítila som sa konečne plná.
Po dvoch rokoch
Odpustila som mu všetko. Nakoniec som sa ani nezmenila stále som bola veselá a usmievala som sa na všetky strany. Z Nejim sme sa po pol roku vzali  a teraz som čakala naše prvé dieťa bude to dievčatko. Bude sa volať Anika. Je to naša nádej na lepší život.

Koniec    

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?