Anime is my lifeProsím váš názor

Omyl

Publikované 21.06.2017 v 18:22 v kategórii K narodeninám, prečítané: 35x

Voňavý kvietok v srdci nesiem, ja jedno prianie na perách mám, aby si vždy šťastná bola Ivetka. Hoc je prianie moje skromné z úprimného srdca pochádza, nech Ťa faloš a nešťastie z ďaleka obchádza!
Cho (motýľ) sa poslednou dobou chová divne, preto som sa rozhodol ju sledovať. Prišla pred nemocnicu a ja som dostal strach, že je nemocná. Išla rovno na gynekológiu a ja som sa začal báť ešte viac no keď som videl ako sa zdravý z jej bývalým skamenel som. Snáď ma nepodvádza? Odišiel som račej domou a rozhodol sam sa na ňu počkať a spýtať sa jej.
Domou prišla až za hodinu a celá žiarila. Z jej očí som dokázal vyčítať lásku, radosť a aj nedočkavosť. Skôr ako som niečo povedal ma šokovala ako sa len dalo. ,,Som tehotná´´ zakričala a rozbehla sa ku mne. Spravil som krok a už som ju mal vo svojom náručí a točil sa s ňou po celej miestnosti. Mal som radosť pretože pred rokom sme prežili potrat a bolo nám povedané, že je tu šanca na to, že už nikdy neotehotnie. Večer keď som ležal v posteli a  ona v mojom náručí priznal som sa, že som ju sledoval a že som sa bál že ma podvádza. Ona sa len zasmiala a pobozkala ma. Rozhovorili sme o deťoch a rozhodli sme, že keď to bude chlap je ho  meno bude Haruko (jarné dieťa) a keď dievča tak Hana (kvetina). Za osem mesiacov sa nám narodil aj Haruko, Hana a aj naše slniečko Ivetka.
Koniec

Aurorka :
Ivet ešte raz ti chcem povedať všetko najlepšie k tvojím narodeninám a ospravedlňujem sa, že je to také krátke ale moc si mi nepomohla slovami NIEČO ROMANTICKÉ :D :D. Poznáme sa od piatej triedy a vieš že si s nás bola vždy tá ktorá bola najhodnejšia bola si môj presný opak ja výbušná a ľahkomyseľná a ty kľudná a rozvážna.
Boli sme spolu a to nám stačilo k úsmevu.
 
A aj keď s tebou nejsom tak často ako by som chcela pamätaj že ja budem vždy na tvojej strane stačí zavolať či napísať a som ochotná prísť. Pretože na svoje kamarátky sa môžeš spoľahnúť vždy. Mi ťa máme radi takú aká si. :* :* :*

Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • tomoblogger.infoblog.sk 22.06.2017 v 23:23 Mne by na narodky ako darček stačila facka od baby. Aspoň vidno, že nie som náročný.


 • anime.infoblog.sk 02.07.2017 v 23:35 Za ten komentár ti môžem dať facku aj včil. A ani nemusíš mnet narodeniny.


 • tomoblogger.infoblog.sk 03.07.2017 v 01:34 @anime.infoblog.sk
  Ak si baba, tak si zlatá. Pošli mi žiadosť na facebook, dohodneme sa.
  Mne sa páči, keď mi baba vylepí a myslím to vážne.


 • anime.infoblog.sk 04.07.2017 v 18:43 Ako si si MOHOL všimnúť som BABA! A nie ďakujem ale nemám zajem dať Tebe svoj facebook.


 • tomoblogger.infoblog.sk 06.07.2017 v 03:08 Zistím si ho:)


 • anime.infoblog.sk 06.07.2017 v 16:35 Hodne šťastia.


 • tomoblogger.infoblog.sk 09.07.2017 v 17:56 @anime.infoblog.sk
  Mňa by potešilo, keby si ma sfackala. Mne sa to totiž reálne páči. hlavne to teplo na tvári po fackovaní.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?