Anime is my lifeProsím váš názor

Pod hviezdami

Publikované 16.04.2016 v 18:44 v kategórii Jednorázovky Bleach, prečítané: 109x

Hinamori má výčitky zradila Hitsugaya ktorého miluje kvôli Aizenovy u ktorého si myslela že zabudne na Hitsugaya.On nikdy neukazuje svoje citi.A teraz je ešte k tomu stále nepríjemný a neustále má slová ktoré ju zraňujú.A to je iba začiatok.....
Pohlaď Hinamori 

 Kancelár vrchního kapitána 
,,Yamamoto-taicho to nemyslíte vážne ako môžete urobiť kapitánku zrovna ju veď Aizena obdivuje kde mame istotu že tiež nezradí?"kričal to mladík z bielymi vlasmi a modro-zelenými očami.Dievča čo stálo vedľa mladíka sklopila k zemi svoje čokoládové oči ktoré sa naplnili slzami smútku a bolesti.Bolelo ju to počuť od neho.Tak moc ho milovala no musela to skrývať a tak predstierala,že miluje svojho kapitána on to vedel.Priznala sa mu.Ale kapitán zradil a teraz si mladík jej srdca myslel že je zradca ako aj jej kapitán.Nepočuje ju keď hovorí že to tak nie je.Teraz sa stala kapitánkou bola rada.Môže ho vídať častejšie ako pred tím no Hitsugaya je iného názoru myslí si že by mala isť do vezenia ako aj väčšina teraz už jej divízie.
,,Hitsugaya-taicho vážte svoje slová viem že sa vám to nepáči ale ostatní kapitáni niesu proti vy ste jediní.Tak sa s tím musíte zmieriť.To je moje posledné slovo a teraz choďte.Obaja."Yamanoto hovoril stále s pokojnou tvarou a vážnym  hlasom. Shin-chan chcel ešte niečo povedať no rozmyslel si to.Pozdravili sme a odišli.Hneď ako sme vyšli z 1.Divízie povedal ničo čo ma zranilo viac ako čokoľvek.
,,Mala si zomrieť,ale ty si to musela prežiť.Pamätaj si ty to slová lebo keď zomrieš budem to oslavovať ako smrť ďalšieho zradcu."povedal to tak chladným hlasom až som sa ho bála. Moje srdce v ten deň zomrelo.
Podlaď Hytsugaya
Už prešlo pol roka od toho incidentu a dievčina z očami ako čokoláda sa stala výbornou kapitánkou to musel uznať aj on ten ktorý je príčinou že jej oči vyzerajú ako mŕtve.Vždy keď sa stretli smútok v jej očiach sa prehĺbil.Všímal som si to no nechápal to.Nechápal som že jej ubližuje až tak že malo je,má malo spánku a veľa nočných mory čo sa prejavovalo tak že mala až neprirodzene bledú pokožku,tmavé kruhy pod očami a hodne schudla.Jej hlas už nebol veselý ale znel ako mŕtveho,jej úsmev som už nezbadal ani ja ani nikto iní.Chýbal mi jej úsmev.Vyčítal som si čo som povedal 
v ten deň uvedomoval som si
 že som to nemal povedať. Bol som nahnevaní že Hinamori ma zradila a vybrala si Aizena pričom ja som bol ten čo stál na jej strane
.Miloval som ju no už som nemohol strpieť fakt že jej srdce patri tomu zradcovi.Nedokázal som pochopiť že nezradila do toho dňa ke
ď som si vypočul jej rozhovor s Matsumoto.Bolo to na tom mieste kde sme chodili ešte na akadémii.Na kopci z nádhernou záhradou bolo tu toho tolko-kvety vzácne aj menej vzácne,bylinky aa mnoho stromov.No presne v strede bola obrovská slivka a pod tou teraz sedeli a rozprávali sa.
,,Hinamori netráp sa vyrieši sa to taicho si uvedomí že ten ktorého si vždy milovala je on a nie Aizen že to čo si cítila k Aizenovy bol iba rešpekt."to bolo to prvé čo som počul keď som vstúpil do sadu.
,,Ja neviem či sa to vyrieši veď na mňa nepozrie ,nehovori som mnou pokiaľ nemusí a keď už aj niečo hovorí tak je to  takým hlasom až sa ho bojím.Bojím sa že sa už nedokážem usmiať veď to on bol dôvod môjho úsmevu.Ja nedokážem ani poriadne spať a keď už aj zaspím tak sa mi zdá ten istí sen dookola....vlastne nie je to sen ale minulosť a to je na tom to najhoršie tie slova mňa prenasledujú."hovorila to hlasom ktorý mi lámal srdce.Bolo tam toľko bolesti a smútku.Keď som si uvedomil čo povedala.To ja môžem zato že jej nádherné oči sú mŕtve,že sa neusmieva to vedomie ma ubíja.
,,No už musím ísť ešte mam na stole papiere.Nechcem aby taicho znovu kričal poslednú dobu je podráždení"počul som povedať Matsumoto pozrel som sa tam a naozaj objala Hinamori a odchádzala. Hinamori však dal sedela pod slivkou a zadívala sa do diaľky.Pomaly som išiel jej smerom.V tom mi pod mi pod nohami praskla vetvička, keď sa pozrela mojim smerom.Rýchlo sa postavila a pár krokov cúvla so strachom v očiach.
,,Hinamori prosím j-a ja sa chcem ospravedlniť ja nemyslel som to vážne čo som hovoril bol som nahnevaní ty si neustále hovorila Aizen-taicho sem a Aizen-taicho tam neverila si že zradil a napadla mňa.Pochop ja sem s tebou bol skôr ako on a dala si prednosť nemu.To ma nahnevalo ale aj zranilo."Keď som to hovoril pomaly som sa približoval až k nej ,keď so bol pri nej zodvihol som ruku.Pomaly a hlavne nežne som jej pohladil tvár.Pri doteku mojej dlane privrela oči a ja sa rozhodol musím to risknúť.Nahol som sa k nej a priložil svoje pery na tie jej.Iba som ich tam na chvíľu priložil a hneď som sa odtiahol.Pozeral som sa do jej oči a tie znovu žiarili.Bola tam láska a neha pritiahla si ma k sebe a sama ma pobozkala.Opätoval som jej to objal som ju okolo pasu a tím som si ju pritiahol bližšie k sebe.Svoje ruky mi zaplietla do vlasy a pomaly my ich prečesávala prstami.
,,Milujem ťa"zašepkala keď sme sa museli odtiahnuť kvôli nedostatku kyslíka a znovu spojila naše pery.Znovu sme sa odtiahli a ja som si obtrel čelo o to jej.pozerala mi do oči keď šepkala tie najkrajšie slová ktoré som mohol kedy počuť.
,,Milujem ťa milujem ťa počuješ milujem to nik nezmení vždy som ťa milovala už ako mala som ťa milovala no nepovedala som to pretože si bol odľahlý a ja som nevedela ako sa k tebe priblížiť na toľko aby som ty to mohla povedať" 
..Aj ja ťa milujem bol som taký,lebo som si myslel že ku mne cítiš iba priateľstvo.Ani nevieš ako ma trápilo všetko to čo som hovoril ,ako ma ubíjalo to že som nemohol byť pri tebe,že som nevidel tvoje žiariace oči a priateľský  úsmev."ešte dlho sme sedeli pod slivkou a rozprávali sa.Počas toho rozhovoru som ju
držal v náruči občas som jej venoval bozk do vlas
ú ktoré mala vo svojo typickom účese.Hľadeli sme na hviezdnu oblohu no teraz už pri rieke.Zaspala mi v náruči no naďalej som ju zvieral vo svojom náruči a aj ja som sa poddal spánku.Moja posledná myšlienka patrila jej a tomu čo mam v pláne urobiť.Áno urobím so hneď ako sa zobudíme.
Pohlaď Hinamori
Keď som sa ráno prebudila stále som bola v Hitsugayovom náruči.To znamená že to nebol sen a on ma vážne miluje.
,,Dobré ráno"Počula som ho zašepkať keď som sa pozrela do jeho tváre bol už hore a pozoroval mňa s láskou v očiach a úsmevom na tvári.Ale zdal sa mi nervózni.
,,Dobré"zašepkala som aj ja a darovala som mu bozk na pery.Posadili sme sa a vtom sa to stalo.
,,Hinamori viem že je to skoro no chcem ti sa ťa niečo opýtať.Hinamori Momo  prokázala by si my tu česť a vydala by si sa za mňa?"Ako to začal hovoriť kľakol si predomna a vytiahol krabičku kde bol strieborní prstienok s diamantom v tvare srdca okolo ktorého sú slivkové lupene.
,,Á-no áno áno áno"hovorila som zo slzami v očiach.Navliekol mi prstienok a pobozkal ma.

O 10 rokou neskôr
,,Hinamori nenamáhaj sa si v deviatom mesiaci."snažil sa ma Shin-chan odpútať od papierov ktoré som vyplňovala.No ja som sa iba usmiala a pokrútila hlavou.Počula som povzdych a následne aj kroky smerujúce ku mne.Zrazu som bola vo vzduchu a nesená z pracovni do obývačky.Pýtate sa ako je to možne? Nie som v 5.Divízii ale u nás doma.Päť mesiacov potom čo ma požiadal o ruku sme mali veľkú svadbu.a teraz som čakala naše už štvrté dieťa.Prvorodení Isamu (odvážny,udatní) mal moje hnedé vlasy a Shin-chanove modro-zelené oči,potom dvojčatá chlapec Kenshin (meč,srdce) a dievča Aiko (dieťa lásky) obaja maju jeho vlasy Aiko ma po ňom aj oči za to Kenshin ma moje oči,teraz budeme mať ešte jedno dievčatko menom Yuri (lalie) Shin-chan dúfa že bude po mne ja že bude po ňom.
                                                                                
 KONEC

Mam na pláne napísať kapitolovku o ich deťoch.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?