Anime is my lifeProsím váš názor

Prológ

Publikované 20.04.2016 v 17:26 v kategórii Ja ťa vidím!!, prečítané: 127x

Ok tak tí čo komentovali ,,Vyberte vy,, sa rozhodli pre poviedku Ja ťa vidím tak tu je prolog dufam že sa bude pačit :)
Pomaly sa blížim k škole míňam rôznych žiakov, ktorý robia nábor do mimo školských aktivít.Ja mam však záujem iba o jeden. Basketbalový klub Seirin. Oh zabudol so sa predstaviť moje meno je Tetsuya Kuroko mám modré vlasy a aj oči, mimochodom som tieň.Zaujíma vás ako to myslím? Pomenovali ma fantom,neviditeľný hráč,som neviditeľný šiesty hráč Zázračnej generácie.

Spolu s Akirom smerujeme do školy.Moje meno je Kazumi Takao mam dlhé blond vlasy s červenými prúžkami a fialovo levanduľové oči. Akiro je môj najlepší priateľ  ma blond vlasy a modré oči.Pomaly ideme cez školský dvor keď do niekoho vrazím.
,,Prepáč."ospravedlním  sa no mladík si toho nevšíma ide ďalej.Nechápem to ani sa neotočil asi je to jeden s tých príliš arogantných a namyslených.Ale možno sa mýlim........

Kuroko
Akira
 
Kazumi pridám potom :D

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Noe 24.04.2016 v 13:30 Hm, mohlo to byť aj dlhšie, na druhej strane možno je to takto aj lepšie, kvôli tým opisom... Sem-tam ti ale chýbajú písmenká :)


 • anime.infoblog.sk 25.04.2016 v 15:51 Ja viem ale teraz píšem 1.kapitolu a nechce sa mi to opravovať.ale dakujem za koment myslím že na prolog je to tak akorat


 • Sandy 27.05.2016 v 22:18 Super!


 • anime.infoblog.sk 28.10.2017 v 12:40 Ďakujem Sandy.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?